درباره ما

گروه صنعتی مبلینو

الف) چشم انداز:
گروه صنعتی مبلینو در پایان برنامه 10ساله خود در صدد است با توسعه سازمانی و بهره مندی از مدیران و کارکنان مجرب، اساس فعالیت خود را بر مبنای جلب رضایت مشتری قرارداده است و در این راستا تلاش میکند محصولات خود را در کمترین زمان بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت عرضه نماید.به طوریکه نام مبلینو برای مصرف کنندگان تداعی کننده کیفیت و اطمینان برتر باشد.
ب) ماموریت:
این مجموعه با در اختیار داشتن پیشرفته ترین دستگاههای CNC و بکارگیری نیروی انسانی مجرب و پرانرژی، امیدوار است رشد روز افزونی را پیش روی خود داشته باشد به طوری که استفاده از تکنولوژی و تجهیزات روز دنیا و تولید محصول با کیفیت و افزایش رضایت مشتری در حد استانداردهای جهانی و قیمت رقابتی و تحویل به موقع جزو اصول اصلی این سازمان می باشد. همچنین این مجموعه درصدد است با پیاده سازی مکانیزم و اصول بازار یابی به روز و سیستماتیک سهم عمده بازار ایران و همچنین صادرات به کشورهای همسایه را از آن خود کند.

گروه صنعتی مبلینو در نمایشگاه استانبول
گروه صنعتی مبلینو در نمایشگاه استانبول

ج) خط مشی کیفیت:
گروه صنعتی مبلینو تولید کننده انواع کلاف مبلمان با آخرین تکنولوژی روز دنیا و با مدرن ترین دستگاه های اروپایی می باشد. تأسیس این شرکت در سال 92 انجام گرفته و هم اکنون دارای 2 سالن مجزا می باشد که در راستای رسیدن به آرمانهای خود محورهای ذیل را سرلوحه کار خود قرار داده است:
* افزایش و تنوع تولید محصول با کیفیت دائمی با بهره گیری از ماشین آلات و تجهیزات بروز و منابع انسانی متخصص
* ایجاد بستر مناسب جهت دستیابی به صادرات برای کشورهای همجوار
* حفظ و توسعه سهم بازارهای داخلی باتوجه به تقویت زیر ساختهای بازاریابی و تحلیل اقتصادی
* افزایش دانش و آگاهی کارکنان با توجه به نهادینه کردن دریافت اصول و مدیریت دانش
* شناسایی و ارزیابی عوامل منفی موثر بر کیفیت و تدابیر لازم برای حل آنها و بهبود این اعمال
* اعتقاد راسخ به استقرار و حفظ سیستم مدیریت کیفیتISO 9001: 2015 و بهبود مستمر فرآیند های شناسایی شده در سازمان و جلب اعتماد و رضایت مشتری با اعتقاد و التزام به اصل مشتری مداری با توجه به برآورده ساختن الزامات سیستم مدیریت کیفیت و طرفهای ذینفع که اينجانب خود را نسبت به پيگيري و تحقق اين اصول متعهد مي دانم و از كليه همكاران محترم نيز اجراي دقيق آن را بر اساس الزامات سيستم مديريت كيفيتISO 9001:2015 خواستارم.

با احترام مدیر عامل